Kokosų aliejus plaukams

Daug kur rašoma/kalbama, kad kokosų aliejus labai padeda plaukams. Taigi, kokį reikėtų rinktis?

Teigiama, kad kokosų aliejus yra viena iš geriausių natūralių priemonių plaukams. Jis padeda palaikyti sveiką plauko struktūrą, skatina augimą ir suteikia plaukams gražų blizgesį. Šis aliejus yra taip pat veiksmingas esant baltymų trūkumui, dėl kurio plaukai gali prarasti sveiką išvaizdą. Jame yra pagrindiniai baltymai reikalingi pamaitint ir pagydyti pažeistus plaukus. Reguliariai masažuojant galvą su kokosų aliejumi, galima užtikrinti kad neatsirastų pleiskanų.

Tačiau daugelis vartojusių moterų teigia, kad tiesiog grynas kokosų aliejus labai išsausina plauką, ypač galvos odą.

Dauguma kokoso aliejų, parduodamų parduotuvėse yra gaunami iš kopros, o ne iš šviežaus kokoso riešuto. Kokybė tikrai skiriasi, taigi skiriasi ir rezultatas. Tikras kokoso aliejus neturėtų kvepėti kokosiniais sausainiais, kaip būna atidarius paprastą produktą iš populiarių parduotuvių, natūraliai jis turi turėti tik labai švelnų kvapą.

Vis tik populiariausia nuomonė (ką rekomenduoja ir daugelis kirpėjų), kad kokosas kaip sudedamoji šampūnų ar plaukų aliejukų dalis yra labai gerai. Bet grynas kokoso aliejus dažnai plaukus sausina.

Dauguma rekomenduoja vietoj gryno kokosų aliejaus pabandyti medetkų, jojobos, linų semenų, ricinų, ar migdolų aliejus.

Beje, kokosų aliejus labai tinka kūno odai drėkinti.


Žymės:

Laukiame Jūsų komentarų

KOMENTUOTI

Enable registration in settings - general
Compare items
  • Total (0)
Compare