Apie mus

„Geriausia Plaukams” – viskas kas geriausia plaukams!

Kokia šio puslapio idėja ir privalumai?

  • Atrinktos populiariausios, tik gerų atsiliepimų, labiausiai žmonių pamėgtos plaukų puoselėjimo priemonės.
  • Žemiausia kaina! Kainų palyginimas perkant užsienio ar Lietuvos parduotuvėse. Galimų parduotuvių variantai kruopščiai atrinkti rankiniu būdu (vėliau kainos atnaujinamos automatiškai), todėl gaunasi didesnis pasirinkimas nei tuose puslapiuose, kur tą darbą atlieka robotai imant duomenis tik iš parduotuvių, su kuriomis bendradarbiaujama.
  • Patogus filtras! Tinkamos prekės galima ieškoti pagal kainą, prekinį ženklą, pagal plaukų tipą ir siekiamą naudą (nuo pleiskanų, mažinti plaukų slinkimą, suteikti apimties ir t.t.).
  • Viskas viename! Prekės aprašymas, video, atsiliepimai ir kainų palyginimas. Čia yra net apskaičiuota prekės kaina dienai (papildams), 5 ml kaina (plaukų aliejams ir kaukėms) ir 10 ml kaina (šampūnams ir kondicionieriams). Tokie kiekiai parinkti, nes tai maždaug atitinka vieno panaudojimo kainą. Taip pat ši informacija labai padeda lyginant kelias prekes, kurių kiekiai skiriasi. Lyginant jų „10 ml kainą” iškart matosi, kuris variantas ekonomiškesnis.
  • Straipsniai ir patarimai apie plaukų slinkimą, skatinimą augti ir įvairias plaukų procedūras.
  • Pranešimai apie sumažėjusią kainą. Jei turite mėgiamą prekę, galite nusistatyti pageidaujamą kainą ir gauti pranešimą el. paštu, kai prekės kaina kurioje nors parduotuvėje sumažės.

Radote kurios nors prekės geresnę kainą? Turite mėgiamą plaukų priežiūros priemonę, kurią norėtumėte matyti pas mus puslapyje?

Parašykite mums info@geriausia-plaukams.lt ir mes papildysime.

Enable registration in settings - general
Compare items
  • Total (0)
Compare