Plaukų botoksas

Dažniausiai užduodami klausimai apie plaukų gydymą botoksu:

Kas yra plaukų botoksas?

Botoksas plaukams iš tikrųjų neturi botulino toksino / botokso ingrediento. Šis pavadinimas yra sugalvotas dėl efektyvaus poveikio. Plaukų botoksas veikia užpildydamas atskirus plaukų pluoštus, kad suteiktų jiems pilnatvę ir padarytų plaukus blizgančiais bei glotniais.

Sudedamosios botokso dalys skiriasi priklausomai nuo prekės ženklo (pvz., “L’Oreal Professional”, “Majestic Hair Botox” ar kt.). Pagrindinės sudedamosios dalys yra tokios kaip proteinai, amino rūgštys, vitaminai ir lipidai.

atgal į viršų ↑

Kaip veikia botoksas?

Botoksas plaukams yra inovatyvi gilaus kondicionavimo procedūra, padengianti plaukų pluoštus užpildu, pvz., keratinu. Preparatas užpildo silpnas ir pažeistas sritis kiekviename plaukų plote, ji atliekama veikiant plauko giluminę struktūrą. Procedūra prasideda šampūnu, kuris paruošia plaukus kondicionavimui. Tada Botoksas įmasažuojamas į plaukus nuo šaknų iki galiukų. Preparatas paliekamas ant drėgnų plaukų tam tikrą laiką, paprastai nuo 20 iki 90 minučių.
atgal į viršų ↑

Kokio tipo plaukams tinka botokso procedūra?

Botokso procedūra yra saugi visų tipų plaukams. Tinka pažeistiems, silpniems, ploniems, turintiems pleiskanų ar plaukams su skilinėjančiais galiukais. Be to, tai yra geras pasirinkimas moterims su ilgais plaukais.

atgal į viršų ↑

Ar botoksas kenkia plaukui?

Ši procedūra iš esmės yra saugi, be neigiamo poveikio plaukui. Žinoma, kaip ir su dauguma dalykų, nedidelė odos sudirginimo ar alerginės reakcijos rizika yra. Botoksas – kondicionavimo procedūra, ir ji, skirtingai nei dauguma kitų plaukų priežiūros procedūrų,  nenaudoja cheminių medžiagų. Čia naudojamos pagrindinės plauko struktūrą atstatančios medžiagos: keratinas, kolagenas, argano aliejus. Botoksas nekenkia jūsų plaukui, kaip tik atvirkščiai – stiprina ir atstato juos. Šis gydymas apsaugo nuo pleiskanų, psoriazės ir kitų galvos odos problemų. Plaukų gydymas botoksu taip pat mažina plaukų slinkimą.

atgal į viršų ↑

Kiek laiko po procedūros išlieka efektas?

Poveikis po procedūros turėtų trukti nuo 1 iki 4 mėnesių, nors šis laikas skiriasi priklausomai nuo plaukų, nuo naudojamų priemonių ir specialisto.

atgal į viršų ↑

Kaip prižiūrėti plaukus po botokso procedūros?

Kad kuo ilgiau išlaikyti teigiamą procedūros poveikį, rekomenduojama naudoti šampūną be sulfatų (be druskų).

atgal į viršų ↑

Koks skirtumas tarp tiesinimo keratinu bei botokso procedūros?

Plaukų tiesinimas keratinu – tai procedūra su cheminiu poveikiu, kartais naudojamas formaldehidas, kuris yra kancerogenas, nors jis ir suteikia ilgalaikį rezultatą. Plaukų botoksas nenaudoja cheminių reakcijų, tačiau poveikis trunka mažiau laiko.

atgal į viršų ↑

Pliusai & Minusai (palyginus su kitomis procedūromis)

Saugumas
10
Rezultatas (laiko prasme)
8
Pliusai
  • Saugūs ingredientai
  • Plaukai tampa labai paklusnūs (lengva šukuoti)
Minusai
  • Brangoka procedūra
  • Efektas trunka trumpiau
Įvertinimas: 5 (1 vertino)
Laukiame Jūsų komentarų

KOMENTUOTI

Enable registration in settings - general
Compare items
  • Total (0)
Compare