Alyvuogių aliejus plaukams

Alyvuogių aliejus plaukams

Alyvuogių aliejaus nauda plaukams

 • Alyvuogių aliejus plaukams, kaip kondicionierius

Pagrindiniai alyvuogių aliejaus cheminiai elementai yra oleino rūgštis, palmitino rūgštis ir skvalenas. Tai visi minkštikliai, kurie turi kondicionuojančių savybių. Tiesą sakant, daugelyje šampūnų, bei kondicionierių yra laboratorijoje pagamintų minkštiklių versijų. 1

Nėra labai daug mokslinių įrodymų, patvirtinančių alyvuogių aliejaus naudą skatinant plaukų augimą. Bet yra tyrimų, kurie rodo, kad jis gali turėti didelį teigiamą drėkinamąjį poveikį. Alyvuogių aliejus suteikia blizgesį, nes aliejus išlygina plaukų išorę.

 • Padeda šalinti pleiskanas. Nėra įrodymų, kad alyvuogių aliejus gydytų nuo pleiskanų, tačiau jis gali efektyviai pagelbėti jas šalinant (įmasažuokite alyvuogių aliejų į galvos odą, palaikykite ir iššukuokite).
 • Padeda suskilinėjusiems galiukams. Alyvuogių aliejus gali būti naudojamas kaip serumas plaukams. 2. Užtepkite ant pačių plaukų galiukų ir palikite nakčiai.

Kaip naudoti alyvuogių aliejų plaukams?

Pradžioje užtektų nedidelio kiekio, pvz. šaukšto ar dviejų. Kelias minutes giliai įmasažuokite aliejų į plaukus. Jei turite sausą galvos odą, taip pat galite įmasažuoti jį ir į galvos odą. Kad kondicionavimas būtų efektyviausias, apgaubkite plaukus dušo kepuraite ir leiskite aliejui įsigerti 15 minučių ar daugiau.

Tada iššukuokite plaukus plačių dantų šukomis, ir išplaukite šampūną aliejumi. Plauti šampūnu gali tekti ir du kartus, priklausomai nuo to, kiek naudojote aliejaus.

Naudokite šią procedūrą kartą per savaitę arba rečiau.

Kokiems plaukams tinka alyvuogių aliejus?

Alyvuogių aliejus naudingiausias sausiems, storiems plaukams. Jis padeda išlaikyti plaukus drėgnus ir stiprius. Alyvuogių aliejus linkęs slopinti plonesnius plaukus. Riebiems plaukams ir riebiai galvos odai kondicionuoti paprasčiausiai nereikia.

Koks alyvuogių aliejus yra tinkamas plaukams?

Ypač tyras alyvuogių aliejus (Extra Virgin Olive Oil) nėra paveiktas karščio, todėl turi išsaugojęs daugiausia naudingų savybių. Taip pat gali būti naudojami ir kiti nerafinuoti, šalto spaudimo alyvuogių aliejai.

Taip pat daug specialistų pataria naudoti paruoštas profesionalias priemones, kurios savo sudėtyje turi alyvuogių aliejaus.

Realūs atsiliepimai iš Facebook grupių

 • Po nudeginimo plaukų labiausiai padėjo alyvuogių aliejus.
 • Naminė kaukė? Na nebent tik pašildytas geros kokybės alyvuogių aliejus😊. Daugiau, kaip mano kirpėja rekomenduoja – naudoti tinkamas profesionalias priemones.
 • Kokosų aliejus tinka kūnui, labai gerai scrub’ai galvos odai su kokosų aliejumi. O kaukės su juo nieko vertos, nes jis sausina plauką. Net internete rašo, kad kokosų aliejus plaukam priešas. Geriau alyvuogių aliejum ištepkit plaukus ir palaikykit pora h, efektas tikrai bus. Pati darausi plaukai blizga ir sveikai atrodo.
 • Pašildytas alyvuogių aliejus, sumaišytas su ricinos aliejum. Puikiai atgaivina išsausėjusius, pavargusius plaukus.
 • Aš tau pasiūlyčiau tiesiog alyvuogių aliejumi išsitepti plaukus ir palaikyti per naktį ar dieną namie 3-4 valandas ir po to plauti įprastai su šampūnu ir balzamu kurį naudoji. Arba išsivirti ryžių, juos sumiksuoti, perkošti per sietelį, tada dėk du šaukštelius arbatinius krakmolo, įdėk pora šaukštų alyvuogių aliejaus, jei turi kokosų – dėl kokosų ir įpilk pieno, viską išmaisyk. Tepk ant sausų plaukų, imk plaukus sruogom ir tepk, tada užsidėk maišiuką ir palaikyk 4-5 valandas, o geriausiai per naktį. Šitą kaukę į savaitę 2 kartus jei pasidarysi, pamatysi kokia patenkinta liksi, sakau iš patirties. Geros dienos.
 • Aš pakaitinau alyvuogių ir kokoso aliejų. Ištepiau plaukus ir aprišus galvą su plevele ir frotiniu rankšluosčiu palaikiau apie 1-2val. Plaukų būklė labai pagerėjo iš pirmo karto. O pirktų kaukių buvau išbandžius tikrai nemažai.
 • Kl. Kai išsiplaunu plaukus labai veliasi, sunku iššukuoti. Gal galite pasidalinti kokias priemones naudojate, kad nereikėtų šitaip plaukų draskyti. Ats. >> Aš prieš plaunant galvą galus patepdavau alyvuogių aliejum porai valandų, išnyko visos vėlimosi bėdos.
 • Kl. Rekomenduokite plaukų kaukę, kuri labai gausiai drėkiną plauką. Ats. >>Norite tikrai gero rezultato? Man padėjo tik ši kaukė: kiaušinio trynys, alyvuogių aliejaus valg. š., ricinos aliejaus tiesiog įlašinau ir kupiną šaukstą medaus. Sumaišau, užtepu, uždengiu maistine plevele plaukus. 2h užtenka palaikyt ir išsiplaunat. Man ilgam užtenka, nes buvo stipriai išsausėję plaukai.
 • Kl. Man kirpėja yra sakius kad plaukų šaknų negalima tept jokiais aliejais nes jei silpnas plaukas riebalas ji išlaisvina ir taip gali pradet slinkt plaukai. Ar taip tikrai gali būt? Tai taip išeina, kad jokių naminių kaukių su aliejais negaliu dėt, nes nupliksiu… Ats. >> Gal nepaminėjo, kad kalba eina apie kokosų aliejų, o toks kaip varnalėšų, alyvuogių, linų sėmenų ir pnš.. Tai jie tinka.

Plaukų kaukės su alyvuogių aliejum

Laukiame Jūsų komentarų

KOMENTUOTI

Enable registration in settings - general
Compare items
 • Total (0)
Compare